oltader.org  Balık ve Çevre Dostları Ana Sayfa

Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Ekipmanlar & Malzemeler > Çantam
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSu Ürünleri Kanunu    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınŞabut Balığı ve avlanma tek...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın2.şabut şenliği    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBurak BÜYÜKOĞLU    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınRamazan Bayramında kim ne y...    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınHayırlı Olsun    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhafta sonu nereye gideyim    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBarbus    Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBöyle Balık Sevgisi olan va...    Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın06-07 Şubat Sis balığı veya...    

Olta Balıkçılığı Malzemeleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
posteki Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı posteki Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Olta Balıkçılığı Malzemeleri
    Gönderim Zamanı: 01.Ekim.2010 Saat 11:31

Değerli Dostlar... :)

Olta balıkçılığında kullanılan takım taklavatı özet olarak gösteren bir fotoğrafı altta görebilirsiniz.

Aşağıda göreceğiniz resim alıntıdır. Ben sadece çevirisini yaptım. Hemen hemen bütün ekipmanları göreceğiniz bir görsel olduğu için faydalı olacağını düşünüp paylaşmak istedim.

Umarım yardımcı olur. Sağlıcakla kalın... :)

Okunaklı olması için dört parçaya ayırdım. Resimler aşağıdadır... :)

Yukarı Dön
Sponsored Links

Yukarı Dön
antepli Açılır Kutu Gör
Yönetici Grubu
Yönetici Grubu
Simge

Gönderilenler: 746
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı antepli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Ekim.2010 Saat 11:42
Çok teşekkür ederim paylaşım için, muhakkak ki yararlı olacaktır. Bu  malzemelerin tanıtımı için toplu bilgilendirme olmuş. Smile
Korunmak istiyorsan korumasını bilmen gerekir.

Mustafa Güneş
Gaziantep Sportif Olta Balıkçılığı ve Su Hayatını Koruma Derneği Baş.
oltader@yahoo.com.tr
Gasob-shk-der
Yukarı Dön
Sponsored Links

Yukarı Dön
posteki Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı posteki Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Ekim.2010 Saat 19:54
Orjinalini yazan: antepli

Çok teşekkür ederim paylaşım için, muhakkak ki yararlı olacaktır. Bu  malzemelerin tanıtımı için toplu bilgilendirme olmuş. Smile

Üstadım...

Değerli yorumlarınız için teşekür ederim... :) Sağlıcakla kalın...
Yukarı Dön
Sponsored Links

Yukarı Dön
mustafaece Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mustafaece Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Ekim.2010 Saat 07:51

Sağol kardeş ellerinize sağlık
Yukarı Dön
Sponsored Links

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.

Gaziantep te en iyi , en hızlı , en ucuz hosting ve domain firması